Фільм Зі слів Бена Адамса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хто б міг подумати, що дияволом бути погано. Адже він вільний робити все, що загадає і ніхто йому не указ, так і обмежень у власних бажаннях немає. Ось тільки в цьому і полягає його головна проблема. В центрі історії стоїть той самий диявол, що ховається на Землі в образі простого хлопця. Він банально втомився від дозволеної життя і за довге життя, перепробував все, що можна. Заради власної розваги, герой вирішує здатися людству, оголошуючи про свою натуру.

От тільки замість загального визнання, він потрапляє в лікарню, з метою психологічної експертизи. Саме в цьому місці, він знайомиться з людиною, яка називає себе Ісусом. Диявол вмирає з нудьги. Багато століть він творив зло, і все, що є в цьому світі, бачив. Він вирішує потрапити під арешт, щоб просто подивитися, що станеться.

З легкістю він видає свою таємницю, і не заперечує своєї природи навіть в лікарні. Саме тут він зустрічає чоловіка, який стверджує, що він — Христос. Фільм Зі слів Бена Адамса (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Ний, Брэмуэлл Ної
В ролях: Деніел Чеписи, Хлоя Нг, Аллан Ст. Уотт, Младен Петрович, Мішель Фалкам, Брэмуэлл Ної


загрузка...