загрузка...


Кет Міллер професійна лижниця, у якої є свій маленький пансіон і спортивний магазин. Дівчина ще пам’ятає ті часи, коли це місце користувалося величезною популярністю і вона на цьому могла непогано заробити. Зараз же ситуація з її пансіоном була зовсім плачевною. Та це й не дивно, адже сюди приїхали багаті конкуренти, які просто не дають дівчині спокійно жити. Мало того, що вони позбавили її постійних клієнтів залучаючи тих більш вигідними умовами для життя, так ще й намагаються позбавити всього, що у неї є, що безсумнівно дуже сильно засмучує Кет, однак не дозволяє здаватися.

Одного разу до неї в пансіонат приїжджає молодий маркетолог з дочкою. Дівчинка мріє про те, що вона зможе навчитися професійно кататися на лижах і навіть отримає не мало нагород займаючись цим видом спорту. Чоловік упевнений, що Кет повинна допомогти їм у цій справі, адже вона відмінно їздить на лижах і вміє добре інструктувати. Здається у дівчини з’явився відмінний шанс проявити себе. Фільм Зимова казка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки дійсно вона готова до того, що її чекає попереду і зможе вона допомогти дитині, тим самим отримавши відмінний шанс врятувати свій пансіонат і навіть нову можливість перевершити абсолютно всіх конкурентів в окрузі?

Режисер: Девід Уіннінг
Актори: Дін Кейн, Крісті Суонсон, Арен Бучольц, Ліззі Бойс, Лаура Бертрам, Люсі Гест, Бен Уілкінсон, Ерік Кинлисайд, Курт Еванс, Maria Fernandes

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress