Фільм Зимова пісня (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Переживаючи про те, що їх життя не ідеальна, більшість людей забувають про те, якою вона була в давні часи. Віконт, який повинен був втратити своєї голови, не поділяв радість народу, що зібрався подивитися на це дійство. Але, так як іншого вибору у чоловіка не було, йому довелося погодитися на цю кошмарну процедуру. Хто б міг подумати, що відрубана голова чоловіка незабаром може перетворитися в сувенір, який забере на пам’ять одна з присутніх жінок. На жаль, віконт стає не останньою жертвою жахливої низки подій. До жаху схожі ситуації відбуваються ще з кількома людьми, позбавивши їх життя, соціального статусу, поваги близьких і розуму.

Зібравшись в одному місці, вони повинні будуть вирішити загальну проблему, назавжди покінчивши з нещастями. Зрозумівши, чому саме їм довелося все це пережити і чи можливо зупинити хід подій, вони зможуть врятувати себе і своє майбутнє. Надія на те, що все владнається, а завтра неодмінно буде краще, ніж всі дні до цього, не залишає своєрідну компанію.

Упевнені в своїх можливостях, незламні, охочі дістати більше, ніж є, і не втрачають надію — вони обов’язково доб’ються свого, чого б це ні коштувало. Фільм Зимова пісня (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Отар Іоселіані
В ролях: Рюфюс, Аміран Аміранашвілі, П’єр Етекс, Матіас Юнг, Матьє Амальрік, Енріко Гецци, Катя Рупе


загрузка...