Фільм Зимові брати (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Глядач кінострічки «Зимові брати» перенесеться в маленьке промислове містечко. Більшість жителів поселення трудяться на шахті. Виробництво передбачає видобуток вапняку. Суворі умови роботи скрашуються прекрасним лісовим пейзажем в околицях. Але якщо хтось знаходить позитив у такій глушині», то для інших — це справжня каторга. Головний герой Еміль розуміє, що товаришів потрібно якось «розвеселити». Він зайнявся виробництвом нелегального самогону, який збуває своїм товаришам «по цеху». ДО РЕЧІ хімікати для спиртовмісного напою він краде на заводі.

Еміль давно і пристрасно закоханий в Анну. Красуня живе по сусідству. Через дівчину молода людина свариться з рідним братом Йоханном. Неприємності на цьому не закінчуються. Кілька людей, що працюють з хлопцем на заводі серйозно хворіють. І Еміля відразу починають вважати причетним до цих випадків. Решта співробітників стають агресивно налаштованими до героя. Фільм Зимові брати (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ситуація в суспільстві стає напруженою, і світ навколо валиться. Молодій людині складно впоратися з агресією. Для його нестабільної психіки такий загострення пристрастей-дуже складне завдання. Він не знаходить іншого виходу, крім як відповідати лютим опором.

Режисер: Хлинюр Палмасон
Актори: Елліотт Кроссет Хов, Саймон Сірс, Вікторія Кармен Сонн, Ларс Міккельсен, Петер Плаугборг, Міхаель Броструп, Андерс Хове, Laurits Honor Rnne, Jannik Jensen, Christopher Lillman


загрузка...