Фільм Зірка народилася (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мелодраматична музична картина розповідає класичну історію голлівудської любові, молодої висхідної і дуже талановитої красуні іувядающего виконавця класичного кантрі. Знаменитий актор, жовчний і цинічний чоловік, який переситився славою і загальною впізнаваністю, примудряється пересваритися з усіма потрібними людьми голлівудської фабрики. Останні роки він поводиться відверто нахабно, не шанобливо ставлячись до гідності людей, що знаходяться навколо нього.

Поступово він все більше вживає алкоголю, через що стає абсолютно не виноситься, буйним, що викликає загальний осуд серед колег і обурення обслуговуючого персоналу, якому особливо складно догодити такому повісі. Молода красуня вирішує підкорити Голлівуд своїм талантом, однак стикається з глобальними проблемами, непробивною стіною нерозуміння, підкріпленої жорсткою конкуренцією. Дівчину з численними амбіціями, рятує знайомство зі старіючим актором, кар’єра якого швидко йде на спад, йому загрожують тільки маленькі другорядні епізодичні ролі в малобюджетних проектах.

Однак його досвід на Фабриці зірок, знайомства і вміння чітко безпомилково орієнтуватися в кінематографічній кухні, вельми корисні для молоденької актриси. Фільм Зірка народилася 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Бредлі Купер
В ролях: Бредлі Купер, Сем Елліотт, Ентоні Рамос, Бонні Соммервіль, Леді Гага, Дейв Шаппелл, Грег Гранберг, Ендрю Дайс Клей, Едді Гріффін, Рафі Гаврон


загрузка...