Фільм Зірки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нерідко життя ставить людину в ситуації, коли йому доводиться відмовитися від можливості бути поруч з рідними і близькими, заради їх порятунку. Головний герой – звичайний вчитель російської мови. Юрій Дербеньов проживає в Узбекистані, разом з сім’єю. Сам чоловік російського походження. Йому вдається заробляти невеликі гроші, яких вистачає на прожиток дружини і дитини. Поїздка в Росію на заробітки, стає необхідність. Дочка Юри серйозно захворює. На її лікування необхідна істотна сума грошей. Її можна заробити тільки на території Російської Федерації. Поїздка виявляється досить важкою для чоловіка. Все виявляється не так просто, як здається на перший погляд.

На Батьківщині героя ніхто не чекає. Інтелігентний персонаж впевнений, що в Росії люди будуть ставитися до нього також, як в Узбекистані. Тільки це не так. Насправді ставлення виявляється упередженим. Герой не думав, що про нього будуть судити, виходячи з його громадянства. Фільм Зірки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прибувши на місце, герой починає шукати собі роботу. Він дзвонить по всіх оголошеннях, але скрізь отримує відмову. Чесним способом тут заробити гроші не представляється можливим. Наступати ж на принципи чоловік поки не має наміру.

Режисер: Олександр Новиков-Янгінов
Актори: Віктор Сухоруков, Сейдулла Молдаханов, Амаду Мамадаков, Георгій Піцхелаурі, Ігор Гаспарян, Олена Сачук, Алеся Гузько


загрузка...