Молода симпатична дівчина приїжджає в Лос-Анджелес відвідати родичів і провести веселі канікули. Джессіка Олсен хоче отримати нові враження від міста, а тому вирішує, що не буде сидіти на місці, заздалегідь продумавши програму розваг. Сестра Джесіки швидко ввела її в курс подій, що відбувається в окрузі. Всі знайомі дівчата закохані в Крістофера Уайлда. Молода людина занадто юна для такої популярності, але він з гідністю носить титул місцевого красеня. Представниці прекрасної статі намагаються викликати інтерес хлопця, але він залишається вільний, не віддаючи переваги ні одній з численних фанаток.

Звичайно, Джессіка не хотіла входити в число дівчат, які страждають від нерозділеного кохання. Але вона визнала природну красу Крістофера. Джессіка навіть не могла уявити, що незабаром виявиться наодинці з місцевим красенем. Ціла ніч пригод об’єднає двох незнайомих людей і вони зрозуміють, що прекрасно ладять один з одним. Але, на жаль, все хороше закінчується з від’їздом Джесіки. Фільм Зіркова хвороба (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона залишає Лос-Анджелес в надії, що зможе продовжити відносини з Крістофером. Але включивши телевізор, дівчина з жахом бачить інтерв’ю хлопця, в якому він заявляє, що його серце вільне. Це було великою помилкою з боку Крістофера.

Режисер: Майкл Гроссман
В ролях: Стерлінг Найт, Даніель Кемпбелл, Меггі Кастл, Брендон Майкал Сміт, Челсі Кейн, Метт Вінстон, Тоні Тракс, Еббі Кобб, Бет Литтлфорд, Ден О’коннор

загрузка...