Фільм Зірочки на землі (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хлопчина Ішан, що перебуває у віці восьми років, має ряд істотних відмінностей від однолітків. Варто сказати, що батьки ніяк не можуть прийняти цей факт. Суть в тому, що хлопчисько серйозно відстає за шкільною програмою та ніяк не може наздогнати хлопців з класу. Але вся сіль у тому, що з вигляду він здається хлопчиськом дуже розумним і кмітливим, славним. Однак таке лише перше враження. Незважаючи на те, що він любить вчитися, шкільні тести він здає на погані оцінки. батько Ішана, як і його мати, свято вірять у те, що з їхніх дітей вийде щось путнє.

І той факт, що від молодшого з синів, Ішана, навряд чи варто очікувати успіхів, їх засмучує. Старший брат героя — успішний інженер. Коли хлопчисько знову завалює черговий тест, батьки вирішуються на важливий крок. Отже, вони відправляють хлопчину в спеціалізований інтернет, який призначений для дітей, що мають різні відхилення в плані розвитку. Все, що відбувається, позначається на хлопця не дуже добре, адже він сприймає подібний розклад, як удар. Фільм Зірочки на землі (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак, незважаючи на це, дуже швидко він обзаводиться крутим приятелем, які має деякі обмеження в пересуванні. Але це ніяк не перешкоджає розвитку між ними теплих дружніх відносин.

Режисер: Аамір Кхан, Амол Гуптэ
В ролях: Даршил Сафарі, Аамір Кхан, Танай Чхеда, Сачет Енгинир, Тиска Чопра, Випин Шарму, Лаліта Ладжмі, Гириджа Оак, Раві Кханвилкар, Пратима Кулкарні


загрузка...