Фільм «Зітхання» розкриває трагічну історію дівчини Єп, яка в один з холодних і похмурих днів дізнається, що її чоловік зраджує їй з іншою жінкою. Наповнена почуттям образи і відчаю, дівчина блукає по місту і згадує програму, яку показували по телевізору про укладеному Чжине. Він кілька разів намагався вчинити самогубство. Не розуміючи, що вона робить, дівчина вирушає до в’язниці і просить побачення саме з цим ув’язненим, з яким вона навіть не знайома. Перша невдала зустріч не стала перешкодою для спілкування, що дуже здивувало Чжина. Дівчина влаштувала в кімнаті побачення прекрасне весняне шоу.

Єп живе звичайній життям. Вона вже кілька років живе в щасливому шлюбі, забезпечує її чоловік, а сама Ен береже домашнє вогнище і займається улюбленими справами. Але одного разу звичний світ дівчини звалився. Вона дізналася, що її чоловік зраджує їй. Такі новини повалили Єп в шок. Вона відчула себе обдуреною і приниженою.

З цього моменту Ен вирішує, у що б то не стало змінити своє життя. Одного разу, коли дівчина прогулювалася по місту, до неї в голову прийшла досить незвичайна думка. Фільм Зітхання (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Кі Дук
В ролях: Чан Чень, Кан Ін-хен, Ха Джон-у, Кім Кі Дук, Пак Чі-а

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress