Трой Керрінгтон є професійним футболістом. Головний герой «Злиття» тримає шлях в рідне провінційне містечко, адже він несподівано вирішив завершити свою зоряну кар’єру. Так вже влаштований світ великого спорту, що приходить час і великі спортсмени стають тренерами, щоб передати свою майстерність молодим талантам. Так і Трой має намір взяти шефство над багатостраждальною командою «Півні», яка бореться за виживання в своїй лізі. Наш герой має намір використовувати зовсім іншу методику підготовки до гри, яка обов’язково приведе його нову команду до чемпіонства.

Невелике містечко володіє своїми прекрасними життєвими історіями, чудовими людьми і цікавими існуючими тут видами спорту. Трой Керрінгтон недавно закінчив кар’єру професійного та успішного футболіста і зараз повернувся в рідний дім, щоб займатися вирішенням повсякденних завдань і намагатися зробити власну історію більш незвичайною і барвистою. Фільм Злиття (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тут людина виявляє в жахливому стані футбольну команду, яка відрізняється множинними ураженнями і відсутністю будь-яких позитивних результатів. Хлопець вирішується взяти під опіку групу хлопців і спробувати навчити їх робити все, як годиться.

Режиссер: Mark Grentell
Актеры: Дэмиэн Келлинен, Кейт Малвэйни, Джон Ховард, Файсаль Баззи, Рафферти Грирсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress