Фільм Злочинний сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вся історія фільму «Злочинний сезон» розвивається навколо двох сімейних пар, які проживають у невеличкому передмісті Дубліна. Джим і Даніель, відповідно Івонн і Крісу, живуть щасливо і не знають проблем. Їх сімейне щастя, здавалося б, не може принести проблем і майбутнє обіцяє найкращі перспективи. Ось тільки в реальному житті, такий розвиток подій має вкрай рідкісний характер і ситуація героїв, виявляється далеко не райдужним. У всіх є свої секрети і у пари сімей очевидно, вони не малі. Незабаром, життя всіх героїв зміниться і рано чи пізно, таємниці спливуть на поверхню, запустивши ланцюжок неприємних подій.

Відтепер, життя буде зовсім інший і раніше щастя немає в ній місця. Як би не були близькі пари, мабуть, вони багато чого не знають один про одного. Історія обертається навколо двох пар в передмісті Дубліна — Джима і Даніель, Івонн і Кріса. Фільм Злочинний сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хоча зовні все здається прекрасним, одного разу вночі у відносинах обох пар виявляються тріщини. Наскільки добре партнери знають один одного, і чи можна взагалі дізнатися іншого по-справжньому?

Режисер: Марк О Роу
В ролях: Кілліан Мерфі, Єва Бертистл, Катрін Уолкер, Нэйтан О’тул, Ендрю Скотт, Лара МакДоннел


загрузка...