загрузка...


Саймон МакКейб літній чоловік, професійно займається артистичною діяльністю в комічному жанрі. Більше трьох десятиліть він виступає перед глядачами на концертних майданчиках різних закладів, приносячи задоволення вдячній публіці смішними номерами. До недавнього часу енергійний, життєрадісний і харизматичний артист естради користувався великим успіхом, отримуючи задоволення від улюбленого заняття. Однак наближення похилого віку кардинальним чином почало відбиватися на формуванні сценічного образу. Від колишньої енергії і невгамовності не залишилося сліду, що негативно позначалося на творчій кар’єрі.

Ситуація погіршувалася неприємними подіями, пов’язаними з пред’явленими йому публічно звинуваченнями в плагіаті і нездатності самостійно писати цікаві тексти. Саймон був засмучений пред’явленими претензіями, що позбавили його можливості працювати в колишніх місцях. Ніхто не бажав зв’язуватися з безчесною людиною, що краде жарти у більш талановитих колег. Вдавшись до підтримки давнього друга, йому вдається домовитися з власником місцевого клубу, щоб отримати дозвіл виступити перед нечисленними відвідувачами. Фільм Злодюжка жартів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Під час творчого натхнення він написав гумористичний виступ практично автобіографічного змісту, бажаючи розкрити людям в незвичайній формі свої внутрішні переживання і справжні почуття. Щоб зважитися на подібний, дуже сміливий крок знадобилася певна частка мужності.

Режисер: Френк Д’анджело
В ролях: Френк Д’анджело, Сугіт Варухесе, Деніел Болдуін, Кейша Огастін, Франческо, Джон Ештон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress