загрузка...


Тріш і її дочки Сієні за сімейними обставинами довелося переїхати в інше місто. Мати трохи переживає за те, як їх приймуть на новому місці, чи сподобається там дочки, чи знайде вона собі нових друзів і знайомих. По приїзду молода жінка і дівчина першим ділом йдуть на проповідь в місцеву церкву, після закінчення якої їм довелося особисто познайомитися зі священиком. Молодий проповідник сподобався обом жінкам: ставний, галантний симпатичний чоловік, що розсипає компліменти на адресу обох парафіянок.

Особливо зустріч запам’яталася Тріш. Але у Сієни залишилися деякі сумніви: новий знайомий здався слизьким, нещирим, до того ж весь час відверто витріщався на груди дівчата. Незабаром недовіра Сієни до солодкого служителя бога знайшло підтвердження. Фільм Зловісний міністр (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З’ясувалися ряд дивних обставин: його перша дружина була знайдена будинку повішеною, нинішня – сильно хворіла і вела себе дивно, а сам священик відверто залицявся за Тріш з явним прицілом на її дочка.

Режисер: Хосе Монтесінос
Актори: Nikki Howard, Ryan Patrick Shanahan, Анджеліка Бріонес, Ліз Феннінг, Рейчел Дж. Уиттл, Софі Томас, Violette Wagener, Chelly, Джон Бридделл, Брендон Джордж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress