Часто життя артистів порівнюють з метеликами. Вони також відчайдушно намагаються летіти на світ, щоб домогтися запаморочливої слави і пошани. Однак далеко не всім людям вдається домогтися очікуваних результатів, адже для цього необхідно не тільки володіти талантом, але і прикласти якісь зусилля. В центрі уваги знаходяться три дівчини, які приїхали в Лос-Анджелес, щоб здійснити свою головну мрію. Більше всього на світі головні героїні хочуть стати всесвітньо відомими актрисами. Вони всіляко намагаються реалізувати свою акторську майстерність у великому мегаполісі, але поки що це не приносить ніякого позитивного результату.

Втім, вони не збираються опускати руки, знаючи, що в кінцевому підсумку їм все-таки вдасться зловити свою зірку. День у день дівчатам доводиться вирішувати безліч питань. Вони стикаються з новими проблемами, але намагаються подолати їх, щоб рухатися далі. Провінційні дівчата чудово розуміють, що їм досить складно пробитися в такому великому місті, але життя дала їм кілька уроків, якими вони збираються керуватися. Кожен день вони думають про те, яку стратегію обрати, щоб нарешті домогтися довгоочікуваної слави.

Їм треба придумати щось таке, що відрізняється від інших, адже людям деколи хочеться чогось нового, але поки у молодих осіб немає ніяких планів. Фільм Зловити метелика (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Менні Родрігес-мол.
В ролях: Олександра Сгамбати, Джесс Джейкобс, Ебігейл Клейн, Грант Лиффман, Джонатон Шек, Тоні Плану

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress