Фільм Зміни в повітрі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події, показані в даній картині, розгортаються в тихому спокійному районі. Одного разу жителям цього району доведеться зіткнутися зі змінами, яким буде просякнуте навіть повітря. Вся справа в тому, що сюди переїхала симпатична молода дівчина, яка змогла розбурхати тихий район. Якимось невимовним чином ця дівчина стала центральною фігурою в житті всіх сусідів і жителів цього населеного пункту. Тепер кожен з них повинен зіткнутися віч-на-віч з таємницями, які можуть бути дуже непередбачуваними. Крім того кожен з жителів повинен поглянути на самого себе зовсім з іншого боку.

Хіба може переїзд молодої і милої дівчини в тихе містечко так сполошити його жителів? Може, якщо ця дівчина дуже таємнича і у неї багато секретів. Поява головної героїні розбурхує місцеве населення і люди починають так чи інакше торкатися до чогось таємничого. Ну а далі події починають розвиватися в драматичному ключі.

Спокійний район прокидається, коли у сусідський будинок переселяється юна чарівна дівчина, в слідстві чого люди віч-на-віч зустрічаються з таємницями і, зрештою, з самими собою. Фільм Зміни в повітрі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дайян Дрейер
Актори: Рейчел Броснахен, Айдан Куїнн, Сет Гілліам, М. Еммет Уолш, Олімпія Дукакіс


загрузка...