загрузка...


Що, якщо життя людини насправді зовсім не залежить від нього самого? Немає ніякої долі і немає ніякого права вирішувати все самостійно. Є тільки ті, хто повинен знати, як тобі і всім іншим людям буде краще. Змінюють реальність, хто вони насправді? Молодий чоловік, Девід Норріс, домігся в житті вже багато. Він успішний політик, але все ще самотня людина. Але ось і в його житті настає момент, створений для любові. Девід знайомиться з Елізою, дівчиною, що займається балетом. Йому здається, що ці відносини приречені на успіх. Але тим, хто спостерігає за цим зверху, здається інакше.

Зовсім випадково дізнавшись про надприродне бюро, що займається долями людей і постійно змінюють реальність, Девід розуміє, що його життя належить тільки цим людям. Їхні стосунки з Елізою ніколи не перейдуть на той рівень, про який він так мріяв. Але що, якщо хоча б спробувати виступити проти цих людей? Починаючи будувати свої думки і вчинки самостійно, Девід переконує Елізу в тому, що він не збожеволів.

Тепер, заручившись, підтримкою один одного, пара вирішує обхитрити людей, які не бажають їх щастя. Чи вийде щось з цієї навіженої затії? Чи можуть помилятися лідера доленосного бюро? Фільм Змінюючи реальність 2011 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Джордж Нолфи
В ролях: Метт Деймон, Емілі Блант, Ентоні Макі, Джон Слеттері, Теренс Стемп, Майкл Келлі, Ентоні Руйвивар, Девід Бишинс, Джонні Чікко, Брайан Хейлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress