У Центрі акушерства і гінекології медбрат Гейлорд змушений через відсутність вільного доктора приймати термінові пологи. Чарівне видовище появи на світ немовляти заворожило свідомість недосвідченого медика. На орендованій квартирі в Чикаго цивільний чоловік розповідає коханої Памелі про унікальний випадок дітонародження. Найближчий літній уїк-енд вирішено провести в Майамі серед найближчої рідні. Разом з сімейством Памели Бернс Грег відправляється в рідні пенати. Спеціально для поїздки ветеран В’єтнаму Джек набуває броньований трейлер з непробивними склом.

Всередині схожого на комфортабельну маршрутку ексклюзивного транспортного засобу розміщуються з усіма зручностями учасники автопробігу. Американські швидкісні автобани залучають безпекою законспірованого розвідника у відставку. Маршрут для туризму вибирає дружина полковника Діна. Восьмимісячний племінник міні Джек супроводжує рідню в подорожі до берегів Майамі. Власник маєтку Бернард з натхненням зустрічає довгоочікуваних гостей з континенту.

Свояк мило розмовляє про законотворчості і людинолюбство. Гостинний господар дозволяє Бернсам критикувати садибу і житло заради Грега і Пем. Фільм Знайомство з Факерами (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джей Роуч
В ролях: Роберт Де Ніро, Бен Стіллер, Дастін Хоффман, Барбра Стрейзанд, Блайт Даннер, Тері Поло, Аланна Юбак, Рей Сантьяго, Шеллі Берман, Оуен Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress