Колись головний герой стрічки був щасливим сім’янином. У нього був улюблений син, з яким він любив проводити все сові вільний час. Талановитий хірург рятував безліч життів, за що йому були вдячні люди. Життя часто підносить людям жахливі випробування, які дуже складно пережити і витримати. В один звичайний день, нічого не віщувало біди. Але саме цей день назавжди залишиться в пам’яті головного героя, адже загине його маленький син. Під час жахливої автокатастрофи дитина померла. Звичайно ж, як і інший батько, Джон Хусс не міг знайти сили в собі пережити біду.

Він не стримував у собі емоцій, вихлюпуючи їх на громадськість. Після похорон і прощання з сином, чоловік так і не зміг знайти причини продовжувати своє життя. Але одного разу він розуміє, що єдине, що може полегшити його біль — це людська кров. Він спершу головою розумів, що це призведе до серйозних наслідків, але нічого не міг з собою вдіяти і взяти себе в руки. Фільм Знеболювальне (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таким чином, хірург вирушає на полювання, бажаючи зустрітися зі своєю жертвою і отримати задоволення, дає йому сили. У чоловіка відбуваються серйозні психічні проблеми і перевороти в свідомості, з якими потрібно боротися.

Режисер: Роксі Ших
Актори: Мадлен Зима, Міша Бартон, Наомі Гроссман, Дебра Вілсон, Грант Боулер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress