загрузка...


В недалекому майбутньому вчені спробували позбавити людей від проблем в сімейному житті. Провівши численні аналізи сотень причин, через які чоловіки і жінки залишаються нещасними в шлюбі, нездатні знайти гідних супутників життя, розчаровуються у своєму виборі, змушені шукати компроміси, і навіть вважають єдиним виходом розлучення, вчені зробили відповідні висновки. На їхнє глибоке переконання, корінь проблеми в тому, що представники обох статей недостатньо добре знають один одного, перш ніж погоджуються зробити такий відповідальний крок, стати сім’єю.

Отримані результати стали стимулом для сміливого експерименту. В одній з лабораторій працюють Коул і Зої. Їх завдання полягає у створенні синтетиків, ідеальних подружжя. Кожна людина зможе отримати бездоганного супутника (супутницю) життя, уникнути подальших розчарувань. При виробництві таких «мужів» («дружин») по максимуму враховуються побажання клієнтів. Задаються сотні питань, приймаються до уваги найдрібніші нюанси. Фільм Зої (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розробники позиціонують своє творіння, як революційний прорив у сфері відносин між людьми. Здавалося б, інноваційна розробка повинна назавжди позбавити людство від страждань і самотності. Однак, експериментатори випустили з уваги істотну деталь.

Режисер: Дрейк Доримус
В ролях: Леа Сейду, Рашида Джонс, Юен МакГрегор, Міранда Отто, Тео Джеймс, Меттью Грей Гублер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress