У першій половині 16-го століття іспанський двір гостро потребував грошей. Король Карл V, отримав ще й титул імператора священної Римської імперії, вирішує спорядити експедицію на континент, порівняно недавно відкритий Колумбом. Згідно з розповідями учасників подорожі, у джунглях амазонки захований Золотий місто, в надрах якого заховано величезна кількість благородного металу. Були виділені кошти на формування загону відчайдухів, здатного впоратися з цим завданням. Кораблі експедиції успішно перепливають Атлантичний океан. Герої починають свій важкий шлях у глибину континенту.

Незабаром стає ясно, що цей вояж зовсім несхожий на розважальну прогулянку. Вогкість боліт, отруйні комах, голодні хижаки гальмують просування загону вглиб невідомої країни. До того ж, корінне населення, навчена гірким досвідом спілкування з першими європейцями, оголошує шукачам війну. Фільм Золото (2017) дивитися онлайн в хорошій якості.

З густих заростей сиплються стріли і дротики. Іспанці не встигають ховати загиблих. До цих проблем додаються внутрішні суперечки. Чим закінчиться гонитва за міфічним багатством, можна дізнатися , якщо дивитися онлайн фільм.

Режисер: Агустин Діас Янес
В ролях: Рауль Аревало, Барбара Ленні, Оскар Хаенада, Антоніо Дечент, Хосе Коронадо, Хосе Мануель Сервино

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress