Фільм Зоопарк (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейна пара зіткнулася з низкою неприємностей, пов’язаних з численними, безрезультатними спробами зачати дитину. Бажання завести малюка завершується суцільними невдачами, що призводить до висновку, що їм не судилося випробувати батьківські почуття. В результаті подружжя неминуче втрачають взаємний інтерес, колишні почуття згасають, приводячи до міркувань про необхідність розриву подружніх взаємин. Вони спільне життя продовжують за інерцією, не відчуваючи прихильності, піддавшись багаторічній звичці. Їх повсякденність стає безбарвною, безглуздою, позбавленої емоційного забарвлення. Проте сімейні неприємності незабаром померкнуть перед масштабною бідою, що нависла над жителями.

Починається стрімке поширення смертоносного вірусу, здатного погубити людство, перетворивши людей в жахливих зомбі. Подружжя закривається надійно у власній квартирі, відгородившись від загрозливого середовища, сподіваючись пережити в безпеці катастрофу. Фільм Зоопарк (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перебуваючи в ізоляції, вони починають надаватися спогадам про приємні події з минулого, поступово усвідомлюючи цінність родинного зв’язку. Несподівано починають відроджуватися колишні почуття, що супроводжуються дещо іншими відтінками.

Режисер: Антоніо Тублин
В ролях: Klaus Huber, Едвард Спелірс, Антонія Кемпбелл-Хьюджес, Зої Таппер, Томас Ченнінг, данні тікер, RobinGot, Лукас Лоугрен, Патрік Карлсон


загрузка...