загрузка...


Жером – бізнесмен, останнім часом купається в славу і успіх. Тривалий час чоловік працював виключно на себе, намагаючись отримати стартовий капітал, і потім відкрити власну справу, і ось у нього це вийшло. Зараз, герой став нагадувати такого персонажа, як «Зірви-голова». Тривалий час чоловік захищав своїх близьких людей, паралельно розбираючись із злочинними елементами. Зараз минув час, і герою було потрібно відправитися в маєтку, де він народився і провів своє юнацтво.

Це родове помістя містить масу спогадів про дитинство головного героя, повернувшись сюди, він згадує цілу купу історій, знову зустрічається зі своїми колишніми друзями, і навіть знову думає про старих інтрижках, які у нього були під час юнацтва. Під час перебування у маєтку, герой зустрічається з жінкою.

І розуміє, що закохався без оглядки, але так буває тільки в кіно, сам Жером це розуміє, але проти бажання, він зробити нічого не може. Фільм Зразкові сім’ї (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жан-Поля Раппно
В ролях: Матьє Амальрік, Марина Вакт, Жиль Леллуш, Ніколь Гарсія, Карін Вьяр, Гійом де Тонкедек, Андре Дюссолье, Джемма Чан, Клод Перон, Жан-Марі Винлин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress