загрузка...


Арія незвичайна дівчинка і деяким здасться дивною. Живе з батьками і двома сестрами. Тато з мамою творчі особистості і на межі розлучення. У будинку атмосфера ненависті, нерозуміння. Але все роблять відчужений вигляд. Дивацтва дівчинки сприймаються, як легке божевілля. Батько постійно кричить, мати тренькает на піаніно з улюбленою дочкою. Арія навчається в католицькій школі і мріє завести кошеня. У класі найкраща учениця. Однокласники люто ненавидять її за популярність батька і успіхи на уроках. Єдина рідна душа, це однокласниця. Дівчата обожнюють один одного, одягаються однаково.

Є поклонники, шкільні ізгої Однокласники. Папа зібрав валізи, забрав старшу дочку і пішов. Так як кота завести не можна дівчинка взяла опіку над вуличним чорним котом і дала йому ім’я. Маман періодично звалювала з новим коханцем відпочивати, дочка залишалася при своїх інтересах, нікому не потрібна. Вулиця її новий будинок. Прихистила шалена компашка навчила курити травичку, пити пиво і лаятися. Іноді додому пускала бабуся. Десь розшукала приворотну книгу і практикувала заклинання на малознайомих людях, але головне приворожити симпатичного сусіда.

Дівчинка знаходила дружбу в будь-якому прояві світу, але не у людей. Ловила голубів, розносила квартиру. Робила все, щоб її помітили оточуючі, і знайшли в ній цікаву особистість. Фільм Зрозумій мене, якщо зможеш (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Азія Ардженто
В ролях: Джулія Салерно, Шарлотта Генсбур, Габріель Гарко, Маріо Бойс, Олімпія Карлизи, Ганна Лу Кастольди, Макс Газзе, Ентоні Хиклинг, Еліс Піа, Justin Pearson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress