Фільм Зустрінемося на тій стороні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ця сатирична драма або навіть чорна комедія розповідає про життя техаської родини, яка зібралася разом на похорон діда. За сюжетом «Зустрінемося на тій стороні» старий чоловік за життя тримав всіх членів величезного сімейства в їжакових рукавицях, в строгості і страху. Тепер же, коли дідусь помер, стало вилазити назовні справжнє обличчя кожного члена сім’ї. Тепер ніхто з них не боїться покарання за зухвалість і може відкрито брехати на різні теми, заздрити своїм більш успішним родичам, ревнувати і з’ясовувати стосунки між собою.

Смерть дідуся стала великим потрясінням для всієї його великої родини. Він був для них чимось більшим, ніж главою сімейства. Незабаром після цієї сумної події в будинку починає творитися хаос, адже давні секрети стали виходити на поверхню. Тепер найважливішим для всіх членів сім’ї стає навчитися жити разом…

Сатирична драма, що розповідає про життя сім’ї, що змінилася в один момент після смерті дідуся. І всі проблеми, які кожен намагався приховати, вилазять назовні. Фільм Зустрінемося на тій стороні (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ти Робертс
Актори: Джонна Джуул-Хансен, Бет Ши, Рей Кроуфорд, Марк А. Ернандез, Бренда Ісаак Бут


загрузка...