Фільм Зворотний бік медалі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ключовим героєм стрічки стає молодий хлопець, який, як і багато хто в його віці, мріють зустріти свою справжню любов і обзавестися сім’єю. Після того, як головний герой влаштувався на нову престижну роботу, він почував, що тепер його життя прийме новий оборот. Незабаром Аллен знайомиться з єдиною дочкою свого боса. Дівчина сподобалася герою і між ними почалися бурхливим чином розвиватися стосунки. Через деякий час головний герой вирішив зробити пропозицію руки і серця, після чого почув заповітне «так».

Мало того, що хлопець закохався в Джемму, до того ж вона була для нього хорошим варіантом для створення безтурботного майбутнього. Все складалося добре, молоді готувалися до свята, мріючи про щасливе сімейне життя. Складність виникає в тому, що головна героїня не знає, кого взяти в подружки нареченої, оскільки у неї практично не було близьких подруг. Тоді Джиммі приймає рішення і запрошується подругу дитинства по імені Кайя. Фільм Зворотний бік медалі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приїжджаючи дівчина відразу ж сподобалася головному герою. З нею було легко і приємно спілкуватися. Незабаром ситуація розгортається з несподіваного боку, оскільки Аллен чисто випадково дізнається про те, що Кайя лесбіянка.

Режисер: Уоррен Пембертон
Актори: Мігель А. Нуньєс мл, Роджер Гуэнвер Сміт, Еріка Хаббард, Бред Джеймс, Коко Браун, Нік Арапоглу, Бріанна Марі, Лакета Рене Букер, Усман Шаріф, Брайан Кайоде-Патрік Джонсо


загрузка...