Фільм Міра людини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм Міра людини — це шлях від презираемого нікчеми до цього чоловіка, що 14-річному підлітку належить подолати за літні канікули. Боббі – звичайний тінейджер з підвищеною масою тіла. Зрозуміло, хлопчиськові з пухкими формами і об’ємним черевцем доводиться непросто. Над хлопцем знущаються однолітки і насміхаються однокласниці. Боббі з нетерпінням очікує літнього відпочинку, коли можна перестати відвідувати ненависну школу, але довгоочікувані канікули приносять нові розчарування.

Сім’я вирішує відправитися на озеро Ромсон, і хлопець з жахом усвідомлює, що його чекає нова смуга випробувань. Відпочинок не заладився із самого початку. Батьки Боббі розсварилися, тому в орендованому котеджі панує напружена атмосфера. Хлопець вимушено працює на домовласника містера Кана, доглядаючи за газоном, але жадібний господар явно має намір вбити працівника, щоб заощадити зайвий цент.

Крім цього, єдина дівчина, дружньо спілкується з Боббі, раптово від’їжджає в Нью-Йорк, залишаючи приятеля наодинці з місцевою компанією хуліганів. Фільм Міра людини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джим Лоуч
Актори: Джуді Грір, Ліана Лібераті, Дональд Сазерленд, Люк Бенвард, Люк Вілсон, Даніель Роуз Расселл, Бо Напп, Блейк Купер, Сем Кілі, Лексі Рот


загрузка...