Романтична історія Етель і Ернеста почалася ще в далекому 1928 році. Пара молодих людей познайомилася в Лондоні і як тільки вони один одного побачили, то зрозуміли – це доля. У хлопців знайшлося багато спільного-цілі в житті, світогляд, захоплення. Закохані, познайомившись, більше ніколи не розлучалися. У картині «Етель і Ернест» розказана реальна історія життя батьків автора. Коли пара розписалася, їм на життєвому шляху випало чимало труднощів – Друга Світова війна і важкий період після неї, бідність і злидні, життєві перипетії. Але завжди подружжя підтримувало один одного у всіх починаннях, у них була величезна любов і віра в майбутнє.

А головне, маленький синок, заради якого вони подолають всі неприємності і будуть жити. За основу сюжету покладені комікси Реймонда Бріггса, головними героями яких стали його власні батьки. Ця зворушлива історія почалася в далекому 1928 році, коли Етель і Ернесту пощастило познайомитися у величезному Лондоні. Між ними відразу ж пролетіла стріла Амура. Вони стали зустрічатися і незабаром одружилися. На долю молодого подружжя випало непростий час. Мультфільм Етель і Ернест (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це і банальна нестача грошей і Велика депресія. А про важкі роки війни і говорити не варто. Після війни вони сподівалися на світле майбутнє і завжди були разом. Батьки завжди раділи успіхам свого сина.

Режисер: Роджер Мейнвуд
Актори: Пем Ферріс, Джим Бродбент, Бренда Блетін, Люк Тредевей, Роджер Аллам, Пітер Уайт, Вірджинія МакКенна, Джун Браун, Гаррі Коллетт, Алекс Джордан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress