В епіцентрі подій виявляється маленький хлопчик на ім’я Кан. Одного разу в його родині з’являється маленька сестричка. Ця обставина дуже сильно напружує молодого хлопця. Тепер батьки зосередили всю свою любов і турботу на малятку. Вони немов не помічають старшого сина або роблять це спеціально, щоб ще більше його розохотити. Розраду в своїй непростій долі Кан знаходить в таємничому саду на задньому дворику. Він часто приходить сюди, щоб провести час на самоту з самим собою. Одного разу молодий чоловік виявив в чарівному саду невідомі двері, а як з’ясувалося пізніше це вхід у тимчасовій портал.

Хлопчик потрапив у минуле за часів молодості своєї мами. А пізніше опинився ще далі в минулі часи дорослішання свого прадідуся. У цьому тимчасовому порталі Кан дізнався багато про своє майбутнє. Він нарешті усвідомив, що бути старшим не так-то й погано. Старший брат Кун, в тілі маленького, зустрічає свою молодшу сестру Мірай, в тілі дорослої. Після цього у старшого брата з’являється цілком адекватне питання: як таке могло статися? Виявилося, що в цьому саду, де вони гуляли, можна переміщатися в часі, і цілком закономірно вийшло так, що вони помінялися між собою місцями.

У своїх подорожах у часі вони змогли познайомитися з багатьма чудовими людьми і про що з ними поговорити, вони разом пережили безліч різних і небезпечних ситуацій. Мультфільм Мірай з майбутнього (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мамору Хосода
Актори: Мамору Хосода

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress