Сюжет закручений навколо самого звичайного пса, якому пощастило зніматися в багатосерійному телевізійному проекті. Вольту випала величезна честь зіграти супергероя. Він наділений надлюдськими, точніше надсобачими, здібностями. Він може літати швидше вітру, а тому завжди виявляється в самому вогнищі всіх значущих подій кінокартини, в якій він знімається. Одного разу, якимось неймовірним чином пес опиняється в самому серці Великого міста. Він все ще впевнений, що світло і камера не вимкнені, і це всього лише ще один дубль зйомки гучного проекту. Але, якого було здивування головного героя, коли він нарешті усвідомив, що суперздатності безслідно зникли і потрібно справлятися власними силами.

Надивившись на свої подвиги на екрані, Вольт перебуває в повній впевненості, що є супер собакою і в житті – він невразливий, непереможний, вміє літати і взагалі практично напівбог на землі. Проте так сталося, що Вольт потрапив у справжній світ Великого міста, де йому популярно пояснили хулігана і саме життя, що його супергеройське здібності лише плід уяви сценаристів серіалу, а насправді він простий пес без особливих навичок виживання і знань.

І все ж дечому попереднє життя навчила-Вольт дійсно сміливий і добрий, завжди готовий прийти на допомогу друзям і навіть протягнути лапу недругам. Мультфільм Вольт (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Байрон Ховард, Кріс Вільямс
Актори: Джон Траволта, Майлі Сайрус, Сьюзі Эссман, Марк Уолтон, Малкольм Макдауелл, Джеймс Ліптон, Грег Джерманн, Дідріх Бадер, Нік Свардсон, Жан-Поль Мано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress