«Життя кабачка» — це дитячий мультиплікаційний фільм спільного виробництва Франції та Швейцарії від режисера Клода Барраса. Добрий сюжет мультфільму оповідає дітям і їх дорослим про простому дев’ятирічному хлопчикові на ім’я Ікар. З самого дитинства він опиняється в складній ситуації, сповненого знегод і негараздів. Його мати безпробудно п’є і зовсім не дбає про сина, а свого батька він ніколи в очі не бачив, оскільки той кинув сім’ю ще до його народження.

В один із днів мати Ікара вмирає, і хлопчик залишається зовсім один на білому світі. Прибулі органи опіки вирішують відправити його в дитячий будинок, а відвезти туди його повинен поліцейський Реймонд. По дорозі він дізнається сумну історію хлопчика і переймається до нього співчуттям, а незабаром вони стають справжніми друзями. Мультфільм Життя кабачка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Опинившись в притулку, Ікар вирішує познайомитися зі своїми товаришами по нещастю, але на жаль, не всі з них приязно ставляться до новачків, і тепер хлопчикові належить зіткнутися з безліччю труднощів. © baskino-z720.ru

Режисер: Клод Баррас
В ролях: Полін Жаккуд, Мішель Вюйєрмоз, Моніка Будді, Бриджитт Россет

загрузка...