Фільм Назви своє ім’я (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ешлі безумовно не пощастило в дитинстві і життя її розпочалася з темних ноток. Важке дитинство дитини, це дуже неприємний аспект існування, який в підсумку обернеться в майбутньому. Той час, коли настає основна фаза виховання, виразно пройшло не найкращим чином. Труднощі, труднощі та негаразди, залишили на особистості дівчини, незгладимий слід, назавжди змінюючи її шлях. Проблеми минулого, оголосили про себе надалі, коли варто почати старанно налагоджувати соціальні контакти. Дівчина просто потрапила в низку самотності, де ніколи не могла знайти розуміння.

Це робило її ще більш нещасною, в результаті зводячи в прірву відчаю. Саме з цієї причини і за збігом випадкових обставин, Ешлі закликала демона. Вона не вірила в це, і навіть не думала про щось подібне, але даний факт став дійсністю. У світ вирвалося зло і воно звичайно ж, не збирається просто так зупинятися. Тепер сама життя дівчини, перебувати під великою загрозою. Їй доведеться битися за майбутнє оточуючих людей. Фільм Назви своє ім’я 2018 дивитися онлайн в хорошій якості.

Всі вони стануть учасниками жорстокої гри, де є тільки два виходи, смерть і порятунок. Очевидно, ніхто не розуміє, з чим зіткнувся, від чого і шансів на виживання дуже мало.

Режисер: Джейсон Деван
Актори: Сідні Свіні, Медісон Лінтц, Джессіка Барт, Брюс Девісон, Метт Даллас, Кайла Дівер, Барбара Гудсон, Лія МакХью, Донна Біско, Патрік Р. Уокер


загрузка...