Фільм 2036, походження невідоме (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


2036 рік. Минуло кілька років після того, як космічний корабель на іонних двигунах повинен був досягти поверхні Марса, але зазнав аварії. Маккензі буде розслідувати причини з яких виявилося так що сама очікувана місія була провалена, чому ж космоліт виявився знищеним. Спільно з ІІ розслідування має йти швидше, так як можна буде зробити симуляцію польоту, посадки, врахувати багато факторів. Можливості штучного інтелекту набагато перевершують наші можливості, але чому корабель під управлінням ШІ не досяг мети, що приховує він, хіба здатний не справжній розум на обман.

А може ця хитромудра машина підстроїла аварію, може бути плани походження яких невідомо йдуть набагато далі й глибше, ніж ми можемо припустити, адже ця тварина вміє думати і думати непогано, а не могла штучна гадина задумати план захоплення світу, і не має інопланетне походження. Історії відбуваються в близькому майбутньому. До 2-м тисячам тридцять шостому році стала можлива космічна експедиція на Марс. Все проходить за раніше розпланованого графіком. Команда працює як годинник, злагоджено і відточене. Ніщо не віщує трагедії.

Раптово на поверхні Червоної планети виявляється якийсь предмет. Звідки він тут узявся і яким чином сотворился жодна людина з експедиції не відає. Астронавти беруться аналізувати знахідку. Фільм 2036, походження невідоме 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хасраф Дулулл
В ролях: Кеті Сакхофф, Джулі Кокс, Стівен Крі, Джо Уолтерс, Рей Фиарон, Ізабелль Марлоу


загрузка...