Майлз проживав життя звичайного підлітка, який любить ганяти на швидкісному мотоциклі по безлюдній місцевості. Його непримітне існування рушиться відразу, адже на шляху виявляється диво інженерної думки, що віддалено нагадує собаку. Робот по кличці «Аксель» був серйозно поранений і не міг самостійно пересуватися. Головний герой вирішує допомогти бідоласі і везе до себе в гараж, щоб замінити зламані механізми. Під час ремонту нові знайомі зближуються і стають кращими друзями.

Однак не варто забувати про справжнє призначення робота — військові створили його як ідеальну машину для вбивства, але не врахували того факту, що програма почне еволюціонувати і він стане схожий на звичайного домашнього вихованця. Витративши мільярди на розробку такої досконалої створення, вони не можуть його просто випустити, тому терміново збирається бригада солдатів для піймання втікача. Фільм Аксель (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Майлз встиг прив’язатися до чотириногого друга і намагається заховати його. Однак зробити це не просто, тому хлопчина звертається за допомогою до Сари, в надії, що вона допоможе їм втекти.

Режисер: Олівер Дейлі
В ролях: Томас Джейн, Амін Наземзадех, Беккі Джі, Ерік Этебари, Тед Макгінлі, Алекс Нюстадтер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress