Фільм Апокаліпсис починається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Люди, нарешті, отримали підтвердження того, що вони не самотні у космічному просторі. Шкода, що небагатьом вдалося дізнатися цю істину, адже більша частина населення загинула після атаки живих мерців. Але є ще незаражені місцевості і саме там висаджується інопланетний корабель. Цілком миролюбні прибульці розповідають групі молодих людей про горе, яке спіткало їх планету і тепер загрожує Землі. Вони не змогли пережити Апокаліпсис і ходячі трупи знищили їх рідний дім. Інопланетяни не залишать в біді людство. Вони прилетіли допомогти своїм сусідам і нададуть їм підтримку в особі Ісуса Христа.

Сам він поки зайнятий. Тому буде говорити з ним через свою помічницю. Дівчина по імені Мія покликана бути його голосом, і вона розповість, як врятуватися від армії зомбі. Коли-то вона власними руками вбила батька, який був заражений цим страшним вірусом і дивом врятувалася з гинучої планети. Тепер її єдиний шанс – влаштуватися на Землі. І заради цього вона готова спробувати допомогти людям побороти заражених.

Прибульці об’єднуються з людьми і починають будувати плани з очищення світу. Всі вони різні і сповідують різні релігії, але між ними не повинно бути ніяких сварок і конфліктів. Фільм Апокаліпсис починається (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річард Лоурі
В ролях: Джоанна Рей, Хантер Алексіс Паркер, Тед Фергюсон, Шиа Місяць, Мейсон Паркер, Джастін Лебрун


загрузка...