Після багаторічних спостережень прибульці вирішуються знищити жителів планети. Герої фільму «Батальйон» намагаються протистояти ворогам, але нічого не приносить необхідного результату. Зброя недоброзичливців в кілька разів сильніше. Не встигають військові вийти на поле битви, як виявляються убитими. Чисельність людей поступово зменшується. Багато хто починає вести підготовку до того, щоб здатися в руки ворога. Немає надії, що істоти не продовжать подальшу атаку і результат не виявиться плачевним.

Поступово багато професійні бійці зі спецпідрозділів вмирають. Черга добирається до новачків, але надії на краще це не приносить. Не припиняючи дивитися фільм «Батальйон» онлайн, можна побачити, що новачки не готові легко здаватися. Нехай вони ще багато чому навчилися і не є професіоналами, але вмирати з них ніхто не планує. Хлопці вирішують трохи змінити тактику бою і подивитися на ситуацію з іншого боку.

Нехай у військових не суперпрофесійний зброю і знання далекі від досконалості, але бійці розуміють, що є надією нації і підвести її вони не мають ніякого права. Фільм Батальйон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Michael Miller
Актори: Jesse Richardson, Еллен Вільямс, Майкл Томсон, Джеймс Сторер, Leigh Walker, Даррел Пламрідж, Samuel Peacock, Katie Anderson, Naveen Varghese, Kylie Loveday

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress