загрузка...


У майбутньому планету все-таки потрясли світові катаклізми із застосуванням ядерної зброї. Встановилася зовсім інше життя на землі. Серед інших розкиданих груп мешканців краще за всіх змогли зберегти організацію два угруповання. Вони розташовані приблизно там, де раніше знаходилися США. Назви вони носять відповідне-новий Порядок і борці. Другі прагнуть скрізь і всюди уникати насильства, намагаючись вирішити все мирним шляхом. Однак чи вдасться їм уникнути війни, якщо противник вирішив перейти в атаку і для остаточної перемоги вирішили використовувати справжні бездушні армії бойових роботів.

Штучний інтелект приведений в режим знищення. Що чекає людство в результаті цієї битви? І чи закінчиться воно коли-небудь? Пояснювальний і непотрібний діалог засмічує цей фан-фільм — домашній фільм. Реквізит, встановлені локації, акторська і операторська робота залишають бажати кращого. З іншого боку, явно зафіксований безглуздий діалог. Багато з реквізиту поділяються між персонажами. Я припускаю, що був сценарій, але не схоже, що він містив зрозумілий сюжет. Фільм Бойові роботи (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Приклад: персонаж згадує про необхідність уникати чогось екологічного, що завдасть великої шкоди, а потім перейти до короткого уникнення загрози, а потім продовжити, як загроза більше не існує, в той час як загроза явно все ще існує.

Режисер: Марк Полонія
Актори: Джеймс Керол, Марі ДеЛоренцо, Даніель Донахью, Тім Хетч, Джеймс Келлі, Джефф Кіркендалл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress