Фільм Борючись із небесами (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У головній ролі виступає дівчина на ім’я: Анжела, яка зовсім недавно втратила свого чоловіка. Сталося це на фронті, де він разом з усім загоном потрапили в оточення, але вибратися з нього, вони вже не змогли. Цей біль дуже довго переслідувала дівчину, адже це була людина, яка змушувала її життя, а без нього в цьому вже не було сенсу. Але все ж у неї є якийсь стимул, адже вона виховує свою маленьку доньку і розуміє, що без матері вона не проживе і дня. Від цієї ж війни отримав поранення другий герой фільму-Шарль. Під час бойових дій він втратив ногу, і тепер він не може пересуватися по будинку.

Доля якимось чином звела цих двох людей. Із-за нестачі грошей Анджела влаштувалася седелкой до цього чоловіка, і поступово вони почали прив’язуватися один до одного, і почали розуміти, що один без одного вже не можуть. Тепер же Шарль отримав сенс життя і знайшов радість в ній. Але, незважаючи на прихильність, дівчина є не такою наївною і простенькою, щоб роздобути цю леді доведеться ще й постаратися. Але ж найголовніше, що у них є почуття, головне все правильно організувати. Дії фільму відбуваються в оном з невеликих поселень, де проживало від сили кілька тисяч осіб. Фільм Борючись із небесами 2019 дивитися в хорошій якості.

За останні кілька місяців у цьому маленькому поселенні почастішали злочини і що найстрашніше, завівся якийсь маніяк, який почав творити в цій місцевості жахливі речі.

Режисер: Конрад Фарадж
Актори: Анджела Коул, Роджер Коннерс, Jinette Faraj, Джудіт А. Фарадж, Елісон Хедрік, Меттью Уорд, Nicole Ann Hicks, Logan Roberts, Larry Cahill, Brianna Burke


загрузка...