Фільм Cвіт майбутнього (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нещодавно планета змінилася до невпізнання, але не всі зуміли адаптуватися до нових правил і реалій. Прогрес наздогнав практично всі сфери життя людей, інноваційну техніку повсюдно впроваджують і постійно вдосконалюють. Незважаючи на значний прорив у цій галузі, медицина ще стоїть на місці і знайти вакцину від смертельних хвороб не можуть. Один молодий хлопець ні про що не переживав і вважав за краще жити легко. Він був життєрадісним і веселим, поки в його сім’ю не увійшла страшна біда. Улюблена мама смертельно хвора, і лікарі не дають шансів на її порятунок. Відчайдушний син не опустив руки і вирішив придумати спосіб роздобути антидот, щоб врятувати єдину рідну людину.

Випадково він почув про якийсь чарівний засіб, який підходить для його ситуації. Немає впевненості, що препарат дійсно існує і допомагає людям. Герой вхопився за останню ниточку надії і відправився в подорож, щоб відшукати чудодійні ліки. Фільм Cвіт майбутнього (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Медики повідомляють погані новини, матері залишилося в кращому разі пара місяців і юнакові необхідно встигнути повернутися. Негайно, разом з вірним другом-роботом він їде на зустріч долі і сподівається, що йому обов’язково пощастить.

Режисер: Джеймс Франко, Брюс Тьєррі Чунг
В ролях: Джеймс Франко, Сьюкі Уотерхаус, Джеффрі Уолберг, Маргарита Левіева, Снуп Догг, Твін Шадоу, Метод Мен, Люсі Лью, Мілла Йовович, Кармен Ардженциано


загрузка...