Фільм День незалежних (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після відторгнення атаки інопланетян на Землю, двадцять років тому, земляни стали ретельно готується до таких ситуацій. Адже у людей є підозра, що загарбники могли залишити якийсь передавач, який приваблює позаземні цивілізації. Нікому не вдається розшукати його, і всі готуються до того, що прилетять знову непрохані гості зазіхати на планету Земля. Залишені після вторгнення технології були вивчені і переобладнані в свої потреби. Так само на супутнику Землі, Місяці була створена військова база, для виявлення небажаних гостей. На жаль, майже вся захист не змогли відбити ворожу атаку в 2016 році.

Інопланетні воїни добре підготувалися, і їх вторгнення стало небезпечним і несподіваним. Землянам доведеться зробити все можливе, щоб уберегти людство від інопланетних загарбників. На захист став Девід Левінсон — вчений, який обороняв людство від інопланетян двадцять років тому. Також вийшов на протистояння син Стівена Хиллера по імені Ділан.

Донька президента також бореться за населення разом з іншими. Всі держави Землі об’єднуються в одну велику армію, щоб дати відсіч інопланетним гостям. Фільм День незалежних (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лаура Бет Лав
В ролях: Фей Готьє, Сел Ланді, Джонні Рей Діас, Matthew Riley, Джон Едвін Райт, Джуд Ленстон, Жаклін Арройо, William Castrogiovanni, Vishesh Chachra, Брайан Тайлер Коен


загрузка...