загрузка...


Перед нами історія фантастичного жанру. Людство опинилося в небезпеці і йому доведеться битися з інопланетянами. Ситуація серйозно загострюється після появи гостей з космосу, які починають атакувати землян. В результаті їм вдається знищити весь арсенал зброї. І все-таки є один шанс для порятунку. Їм пропонують залишити власну планету, щоб відправитися жити в інше місце. Як відзначають самі інопланетяни, інший світ набагато краще, ніж Земля. Велика частина людей погоджуються на таке цікаве пропозицію. Це єдине рішення для збереження власного життя.

А ось у американського президента дещо інші погляди. Він не хоче вірити в те, що пропонують космічні гості. Для нього найкраще рішення вже прийнято — це боротися за свободу проти незнайомців. Між двома расами починається війна, результат якої невідомий. Кращі американські війська і розумні чоловічки будуть протистояти один одному. Сили обох сторін значно відрізняються, так як і вживані технології.

Чи вдасться звичайним людям впоратися з інопланетянами? Яким чином вони будуть відбиватися від ворога? Що ж буде з планетою Земля, доля якої в руках людей… Фільм День незалежності (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лаура Бет Лав
Актори: Жаклін Арройо, William Castrogiovanni, Фей Готьє, Сел Ланді, Джуд Ленстон, Jes Selane

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress