Фільм Дивися в небо (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії стоїть група молодих хлопців, об’єднаних між собою спільною метою. Всі вони вірять в те, що життя існує за межами планети. Хлопці впевнені, що прибульці існують і зобов’язані відвідати Землю. Власне заради цього вони зібралися, повні рішучості знайти позаземне життя і записати на відео, будь їх прояв. Звичайно ж, повної впевненості в успіху і своїй правоті у хлопців немає, але це не заважає справі. Вони захоплені і раді з того, що в житті власної мають таке захоплення, яке стало сенсом усього. Озброївшись необхідною технікою, герої готові до будь-якого появи, яке вони сподіваються, що зможуть зняти.

Власне це їм вдасться тільки от наслідки будуть явно несподіваними. Мало того, що прибульці дійсно існують, так і поява їх доведеться на маленьке містечко, де живуть молоді дослідники. Вони стануть свідками і безпосередніми учасниками першого контакту. Вся їх життя зануриться у всі можливі прояви позаземного життя. Тільки ось це, не буде щасливим і радісним моментом.

Судячи з усього, прибульці явно налаштовані не найкращим чином. Вони загрожують не тільки маленькому місту, але і всієї планети і життя в цілому. Фільм Дивися в небо (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Alexander Murillo
Актори: Люк Олбрайт, Дж. Ніколь Брукс, Джордж Калеодис, Кріс Корбін, Ренді Краудер, Емі Фаррелл, Кріс Фрост, Карен Фурно, Адрієн Грейді, Карсон Керн


загрузка...