Макс Бернхольм є талановитим вченим, який багато часу проводить в лабораторії. Одного разу він втратив можливість керувати пристроєм, який контролює розум. Єдиний, хто зміг його зупинити, це Лэндер. Правда, для цього йому належить на кін поставити власне життя, в якій відтепер є місце для небезпеки і ризику. Якщо все вийде, йому вдасться врятувати людство від біди. Макс діє неправильно, та й змушує Лендера чинити часом також. Це протистояння набирає неймовірних обертів, не даючи можливості вибрати раціональну тактику. У боротьбі всі методи хороші, що дозволяє противникам проявляти себе з кращого боку.

До кінця не є можливим усвідомити, яким фіналом закінчиться ця бурхлива історія, кінець якої вирішить долю всього людства. Але, коли Макс підключився до свого пристрою, щось пішло не так і вчений втратив контроль над своїм винаходом. Єдиний, хто може допомогти Максу-це Лендер. Фільм Генератор (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але, життя Макса і доля всього людства залежить від того, як Лендер грає в азартні ігри, де на кону власне життя. Якщо йому все ж вдасться перемогти в цій грі, то він врятує все людство.

Режисер: Rudy Carpio
Актори: Ліенн Кортні, Wesley Forke, Томмі Грабик, Джейн Хейуорд, Джошуа Джеймісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress