загрузка...


Людська цивілізація в своєму варварському ставленні до планети переходить всі межі. Природа бунтує проти своїх дітей — небачений досі катаклізм обрушується на людей покаранням понад, позбавляє шансу повернути колишнє безтурботне і сите існування. Гарячі пари туману спалюють всяка жива істота, ліпше на їхньому шляху, і людство ховається від небезпеки в підземних бункерах, де життя не настільки жахлива. Однак і там існують обмеження. Запаси продовольства, чистої води і місць мають свою межу, через що вище керівництво зменшує щоденні пайки і обмежує доступ до води.

Люди обурені, але їх ніхто не слухає. У разі бунтів задіюються військові, які без зайвих слів усмиряють незадоволених і карають їх додатковими роботами і обов’язками. Однак тутешні вчені не сидять на місці і звертають погляди, сповнені надій, на штучний інтелект. Користуючись технологіями згинув минулого, вони цілодобово працюють в своїх лабораторіях, створюють надлюдини. Фільм Генезис (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цей механізм, зовні практично не відрізняється від людини, має дивовижні реакціями, замінить з десяток живих солдатів і може без спеціального захисту ходити по смертоносної поверхні землі. Однак на одному з етапів створення робота процес йде не так, як планувалося.

Режисер: Барт Располі, Фредді Хаттон-Міллс
В ролях: Чіке Оконкво, Олівія Грант, Уоррен Браун, Джон Ханна, Ед Стоппард, Рік Уорден, Бен Шафік

загрузка...