Фільм Інопланетна облога (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людство зазнає вторгнення з космосу. Вороже налаштовані зоряні агресори знищують американську столицю, і змушують главу держави ховатися в провінції. Мешканці невеликого містечка вступають у єдиноборство інопланетними загарбниками, які прагнуть оволодіти якимось могутнім пристроєм, що знаходяться у президента. Талановитий учений Стівен приєднується до повсталих співвітчизникам, намагаючись звільнити власну дочку, захоплену прибульцями в заручники. Зневірений батько пропонує ризиковану комбінацію, що дозволяє обдурити космічних загарбників, підсунувши їм комбіновану пустушку.

Але незабаром виявляється, що галактичний розум вимагає мільйонних жертв для порятунку своєї раси від загрози зникнення. Повстанці змушені об’єднатися в боротьбі за своє життя, і вирішуються на небезпечне протистояння з ворогом, оснащеним високотехнологічним зброєю та іншими досягненнями позаземної науки. Фільм Інопланетна облога (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ворожі сили не мають наміру упускати легку здобич на окупованій території, і обрушують на беззахисних землян всю міць свого озброєння. Захисникам рідної землі належить випробувати чимало труднощів на шляху виконання благородної місії.

Режисер: Роб Паллатина
В ролях: Аріель Хадер, Меттью Полкамп, Христина Личчиарди, Бетсі Маккінлі, Брендон Джонстон, Террі Вудберри


загрузка...