На території планети Земля відбувається щось незрозуміле. Та ще й ситуація набирає катастрофічних масштабів. Початком для цього стали сонячні бурі, які спровокували появу цунамі. Вчені також зафіксували, що почалося виверження вулканів, а також повеней, які здатні завдати нищівного удару по планеті, приносячи за собою ряд знищень і смертей невинних людей. У такій несприятливій обстановці опинилися і головні герої фільму. Вони намагаються пройти через негоду, щоб опинитися в безпечному місці. Таким вони вважають печери, розташовані поза межі міста.

Саме там вони сподіваються сховатися, щоб пережити катастрофи і зберегти собі життя. На тлі цих подій стає відомо про масові загибелі людей, які не були готові до подібних випробувань. Ніхто і передбачити не міг, що здогади вчених про майбутній кінець світу будуть підтверджені найближчим часом. Щоб залишитися в живих, героям належить набратися сил і проявити майстерність володіння всілякими навичками.

Відтепер кожен з них змушений поодинці протистояти стихії, в зворотному випадку піде страшна доля, що забирає за собою людське життя. Фільм Кінець світу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максиміліан Эльфелдт
Актори: Jhey Castles, Джозеф Майкл Харріс, Жаклін Скисловски, Evan James Henderson, Sallieu Essay

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress