Ісаак Бруно відчайдушно шукає позаземні форми життя, розташовані за межами людської планети. Він чимало років життя присвятив астрономії і впевнений, що Всесвіт-всього лише маленьке самотнє місце, на якому світ не закінчується. Не маючи доказів своєї правоти, Ісаак поступово божеволіє і навіть починає ігнорувати поради друзів. З абстрактного світу хлопця ненадовго вириває нова знайома – Клара. Дівчина є художницею і повною мірою розділяє захоплення Бруно космічними чудесами.

Разом молоді люди починають працювати над виявленням закономірностей і просівати величезну кількість інформаційних даних. Вони хочуть зробити найважливіше відкриття для людства. Особливість в тому, що відносини Ісаака і Клари виглядають приреченими. Художниця відкрито вступає в конфлікт з будь-якими висновками вченого. Саме такий підхід дозволяє знайти істину. Фільм Клара (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І поки Ісаак відчайдушно чіпляється за раціональність, Клара просить астронома приділяти увагу і нез’ясовно. Однак заклопотаність Бруно не дає позитивних результатів.

Режисер: Akash Sherman
В ролях: Патрік Джей Адамс, Тройэн Евері Беллісаріо, Will Bowes, Ennis Esmer, Kristen Hager, Jennifer Dale, Gabrielle Graham

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress