Фільм Крокуючий через портали (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет незалежного американського фантастичного фільму «Крокуючий через портали» (Portal Man) розгортається навколо невідомого чоловіка, який веде нудний і одноманітний спосіб життя. День у день він змушений подорожувати через просторово-часові портали, виконуючи одне і те ж завдання. Його місія полягає в постійному вистежуванні і усуненні одного і того ж людини. І, здавалося б, нічого не віщує серйозних змін в його житті. Але одного разу відбувається подія, яка в одну мить перевертає життя чоловіка з ніг на голову.

Спочатку необхідно вистежити власну мету, потім прикінчити її, а потім зробити крок в портал часу і зробити знову все це. Життя основного героя була абсолютно звичайною, проте змінилася в один момент, коли за ним ув’язалася незвичайна жінка, яка задає не менш дивні питання.

Історія про пригоди в часі. Божевільна людина повинна подорожувати по вимірах і вбивати одного і того ж людини знову і знову. Коли ж закінчиться це замкнуте коло? Фільм Крокуючий через портали (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Charles Davis
В ролях: Charles Davis, Charles Davis, Jennifer Eiffert


загрузка...