загрузка...


Десятиліттями поодинокі представники людства намагаються переконати оточуючих, що насправді контактували з інопланетними створіннями. Вони в деталях описують подробиці неймовірних подій, надаючи їм реалістичності всілякими нюансами. Незважаючи на величезну кількість розказаних очевидцями неймовірних історій, переважна більшість розсудливих людей продовжує скептично сприймати чергове повідомлення про появу позаземних прибульців. Нікому не вдавалося продемонструвати неспростовні докази правдивості оповідань, що здаються божевільними.

Цього разу викраденню прибульцями з позаземних світів піддалися відразу п’ять осіб. Відпочинок, організований серед пустельного місця на природі, завершився непередбаченою зустріччю з дивними, недружелюбно налаштованими створіннями. Повернувшись після пережитих жахів до звичного існування, вони не відразу змогли згадати недавні події. Уривки спогадів почали з’являтися пізніше, поступово складаючись в жахливу картину перенесених експериментів.

Їх охоплює підсвідомий страх перед можливим повторенням. Ситуація ускладнюється відсутністю віри оточуючих в правдивість їхньої історії. Фільм Ксенофобія (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Кастро, Томас Дж. Черчілль, Стівен Дж. Ескобар
Актори: Крістен Рентон, Ману Интирэйми, Alexander Kane, Брінк Стівенс, Рейчел Стерлінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress