Фільм Новий Ти (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожен з представників сучасного людства вважає себе єдиним у своєму роді. Однак це далеко не так. Зрозуміти це не дозволяє брак об’єктивної інформації. Ініціатива романтичного фото і хвилюючою близькості «на очах» у тисячі свічок може бути індивідуальною. Ніжність може змінитися жорстокістю в лічені хвилини. Адже в будь-який момент в житло можуть пробратися зловмисники озброєні пістолетами з глушниками. Щоб розслідувати злочин, потрібно буде навчитися довіряти високих технологій, які здатні встановити істину. Що являє собою кожен людський організм? Наскільки сильним є свідомість?

Воля? Чому несподіване викрадення може поміняти розмірене і передбачувану, щасливе життя? Існує шанс повернути все «на круги своя»? Хто затіяв кошмарну і непередбачувану гру? Ким і навіщо була створена таємна організація, яка дозволяє собі безцеремонно втручатися в життя обивателів? Хто фінансує її діяльність? Фільм Новий Ти (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи є шанс врятувати близьку людину, якщо втрутився в дивну гру могутніх структур? Які шанси зберегти власне життя? Якщо вихід із ситуації, де доля людини нічого не коштує?

Режисер: Саймон Пуммелл
В ролях: Нора-Джейн Нун, Нік Блад, Тоні Вей, Локлен Нібор, Роберт Уилфорт, Тім Фарадей, Ендрю Баклі, Джасинта Мулкахи, Мішель Асанте, Тім Ахерн


загрузка...