Період нова колонізація в історії людської цивілізації відбувається у космосі, де наші далекі нащадки сходяться в лютій сутичці за право володіння унікальними природними ресурсами, розкиданими в незвіданих куточках галактики. У далекому майбутньому планета Земля являє собою ядерний полігон, непридатний для життя і розвитку. Тому земні колоністи подорожують до загублених світах, сподіваючись знайти тут новий будинок і заодно досліджувати місцеву флору, щоб поживитися природними багатствами. Езра і Ки, заповзятливий батько і безстрашна дочка-підліток, як раз такі космічні мандрівники, які покинули будинок заради галактичних пригод і неземних скарбів.

Їх космічний корабель приземлився на одній з малодосліджених Лун, де сімейство сподівається відшукати унікальні, дорогі, якщо не сказати безцінні, компоненти інопланетної флори. Фільм Перспектива (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як це часто трапляється в апокаліптичні і футуристичні часи, головною небезпекою виявляється не вороже середовище, а люди – жадібні, озлоблені і готові зубами рвати конкурента, претендує на уподобаний шматок скарбів.

Режисер: Christopher Caldwell, Zeek Earl
Актори: Sophie Thatcher, Педро Паскаль, Джей Дюпласс, Андре Ройо, Шейла Ванд, Anwan Glover

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress